Mission and Vision

Nasza Misja: Stwarzanie by słońce lepiej pracowało dla Ciebie

STWARZANIE BY SŁOŃCE
Słońce jest naszym przyjacielem, współpracownikiem i naszym przemysłem.
PRACUJ LEPIEJ
Nieustannie dodajemy coś extra, tworząc rozwiązania, które biorą coraz więcej ze słońca. Możemy spożytkować tę energię do wygenerowania ciepła, chłodzenia, ciepłej wody i energii elektrycznej - możemy nawet połączyć te różne systemy w jednym rozwiązaniu.
DLA CIEBIE
Proponujemy rozwiązania, które są zgodne z każdą ewentualną potrzebą. Stawiamy na słońce, aby pracowało dla Ciebie jako osoby, przedsiębiorstwa lub gospodarstwa domowego. Naszą zaletą jest dostarczenie zawsze właściwego rozwiązania - bez względu na złożoność, rozmiar lub indywidualną potrzebę.

Nasza Wizja: Energia solarna jako naturalna część każdego budynku

Energia słoneczna jest najlepszym źródłem energii na całym świecie. Chcemy by ludzie na całym świecie rozpoznawali tę energię i aby była obecna w każdym budynku czy to na potrzeby C.O, C.W.U., chłodzenia czy też elektryczności. Będziemy pionieramimi, pokazując jako pierwsi Europie a potem reszcie świata optymalne słoneczne rozwiązanie, biorąc pod uwagę zarówno środowisko, wygodę i problemy ekonomiczne. Będziemy codziennie angażować się z entuzjazmem, poświęceniem i możliwością zapewnienia doskonałej jakości zarówno dla produktu jaki i obsługi.