Solar Room Heating

Co potrafi ?

System Solarny Ciepła Woda firmy SONNENKRAFT wykorzystuje energię słoneczną do podgrzania wody użytkowej potrzebnej na co dzień np. w kuchni lub łazience.

Dowiedz się więcej

COMFORT E

Do Góry

COMFORT E

Rozwiązanie COMFORT E firmy SONNENKRAFT jest ekonomicznym rozwiązaniem dla każdego kto potrzebuje zarówno ciepłej wody jak i wspomagania ogrzewania pomieszczeń. Rozwiązanie to składa się z nowo opracowanego zbiornika PSR-E o dużej wydajnośći grupy pompowej i inteligentnego modułu świeżej wody użytkowej. Potrafi pokryć do 30% zapotrzebowania na ogrzewanie oraz do 80 % na ciepłą wodę.

 

NOWY MODUŁ ŚWIEŻEJ WODY

Swieża, higienicznie czysta ciepła woda na żądanie w każdej chwili. Inteligentne sterowanie, które zapewnia dostawę takiej ilości ciepłej wody jaka jest potrzebna w danej chwili. Brak magazynowania ciepłej wody użytkowej uniemożliwia rozwój bakteriom.

 

ULEPSZENIE WARSTWOWEGO ŁADOWANIA

Nowy moduł solarny występuje w obiegu zamkniętym dzięki czemu następuje szybsze ładowanie górnej części zbiornika, wyższą różnice temperatur w zbiorniku oraz wydajniejsze wsparcie ogrzewania podczas chłodniejszych miesięcy. Nowa izolacja jest idealnie dopasowana dzięki czemu zmniejsza straty ciepła.

 

REGULOWANA WYSOKOŚĆ ŁAPEK

Umożliwia doskonałe ulożenie zbiornika nawet na nierównych powierzchniach. Dolna granica zbiornika obejmuje łapki co tworzy estetyczny wygląd.

 

PSKR18/HE

Wersja HE PSKR18 wyposażona jest w nowy sterownik z łatwym panelem obsługi. Nowy moduł zwiększa zakres przepływu o 30%.

COMFORT E PLUS

Do Góry

COMFORT E PLUS

COMFORT E PLUS jest wyrafinowanym rozwiązaniem dla ciepłej wody użytkowej i wspomagania ogrzewania. To rozwiązanie jest w stanie pokryć do 40% zapotrzebowania na ogrzewanie oraz do 80% na ciepłą wodę użytkową. Składa się z naszego nowego zbiornika PSC-E z inteligentnym modułem świeżej wody, wysoce efektywnym modułem warstwowego ładowania i opcjonalnym modułem obiegu grzewczego. Wszystko tak opracowane, aby idealnie do siebie pasowało. Moduł grzewczy HKM20 w rozwiązaniu COMFORT E PLUS można zamontować, aby bezpośrednio obsługiwał instalację z grzejnikami lub instalację ogrzewania podłogowego, kontrolując czas i pogodę. RAS20 zapewnia najbardziej efektywne wykorzystanie energii solarnej w połączeniu z istniejącym systemem ogrzewania, w szczególności z kotłami kondensacyjnymi.

 

NOWY MODUŁ ŚWIEŻEJ WODY

Swieża, higienicznie czysta ciepła woda na żądanie w każdej chwili. Inteligentne sterowanie, które zapewnia dostawę takiej ilości ciepłej wody jaka jest potrzebna w danej chwili. Brak magazynowania ciepłej wody uniemożliwia rozwój bakteriom.

 

REDUKCJA STRAT CIEPŁA O 20%

Nowy zbiornik PSR został ulepszony w wielu aspektach. Pracuję w obiegu zamkniętym dzięki czemu następuje szybsze ładowanie górnej części zbiornika, zapewnia wyższą różnice temperatur w zbiorniku oraz wydajniejsze wsparcie ogrzewania podczas wiosny i jesieni.

 

REGULOWANA WYSOKOŚĆ ŁAPEK

Umożliwia doskonałe ulożenie zbiornika nawet na nierównych powierzchniach. Dolna granica zbiornika obejmuje łapki co tworzy estetyczny wygląd.

 

MODUŁ WARSTWOWEGO ŁADOWANIA

SLM50HE gwarantuje optymalne rozwarstwienie w zbiorniku. Wysoko wydajne pompy zapewniają bardzo niskie zużycie energii elektrycznej.