Solar Hot Water
Solar Hotwater

1

Jak to działa ?

Promienie słoneczne podgrzewają ciecz w panelach słonecznych znajdujących się na Twoim dachu. Ciepło poprzez ciecz solarną jest transportowane do zbiornika z wodą, która zostaje podgrzana i tym samym produkowana jest ciepła woda użytkowa.

Solar Hotwater

2

Twoje korzyści

EKONOMICZNE

Rozwiązania COMPACT E i COMPACT PLUS sprawiają, że Twój dom staje się znacząco bardziej energoosczędny, co przekłada się na codzienne oszczędności pieniędzy. Rozwiązania te poprawiają ocenę energetyczną domu, a koszty rekompensowane są poprzez wzrost jego wartości.

 

ŚRODOWISKO

Spalanie oleju opałowego, gazu i paliw kopalnych jest uważane za największy czynnik przyczyniający się do uwalniania gazów cieplarnianych do atmosfery. Władze wielu krajów stworzyły ambitne cele mające ograniczych emisję CO2 do atmosfery. Dzięki energii słonecznej możemy ogrzać dom, pomieszczenia, wodę w basenie nie emitujac przy tym dwutlenku węgla.

 

NIEZALEŻNOŚĆ

Zasoby gazu i ropy nie są nieskończone. Ich ceny są jedną wielką niewiadomą. W ciagu ostatnich 10 lat cena ropy wzrosła o 300%. Korzystanie z energii słonecznej pozwala na niezaprzątanie sobie głowy klimatem politycznym w państwach produkujących ropę i wielkość coraz skąpszych dostaw.

Solar Hotwater

3

Korzyści

  • Produkcja do 70% darmowej, własnej ciepłej wody.
  • Szybka i łatwa instalacja
  • Niskie koszty utrzymania
  • Najwyższa europejska jakość
  • Dostępne dwa różne rozwiązania